آموزش حضوری

برگزاری ششمین کارگاه آموزشی تولید محتوای الکترونیکی

امروزه با توجه به افزایش تمایل و توجه به برگزاری دوره های مجازی ، نیاز به آشنایی با روش های تولید این دوره ها بیش از پیش مورد توجه سازمان ها قرار گرفته است. شرکت آرنگ با ۱۷ سال تجربه در زمینه آموزش یکی از اولین و بزرگترین شرکت های برگزار کننده ی دوره های مجازی برای سازمان هاست بر آن شد با توجه به نیاز مخاطبان ، روش ساخت و تولید این دوره ها را در اختیار علاقه مندان قرار دهد .

ششمین دوره ویژه ی آموزش تولید محتوای مجازی با استفاده از نرم افزار Articulate در شرکت آرنگ برگزار شد.شرکت کنندگان این دوره ازکارشناسان و پرسنل خبره ی بخش آموزش سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی همچون ایمیدرو،ایرانسل،بانک تجارت،بانک شهر،نهاد ریاست جمهوری،و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و… بودند

این دوره ی آموزشی که تنها و اولین بار در ایران توسط آرنگ برگزار می شود همواره با استقبال زیادی همراه بوده است به طوری که کارگاه آموزشی فوق برای ششمین بار طی یکسال گذشته برگزار شده است.

در صورت تمایل برای حضور در دوره های بعدی تولید محتوای مجازی، از طریق لینک زیر درخواست خود راثبت تا در زمان برگزاری دوره با شما تماس گرفته شود.
ثبت نام دوره های حضوری

آموزش حضوری
آموزش حضوری
دوره های حضوری
دوره های حضوری
کارگاه آموزشی
کارگاه آموزشی

0 نظر دربارهٔ «برگزاری ششمین کارگاه آموزشی تولید محتوای الکترونیکی»

تهران ، خیابان شریعتی، پل سیدخندان ، خ ابوذر غفاری جنوبی ، نبش کوچه ششم ، ساختمان سپهر

021-71036
Info[at]arangit.com

logo-samandehi

کليه حقوق اين سايت برای شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ محفوظ می باشد. | Copyright © 2000 – 2017 Arangit.com